Masz pytanie?
Telefon +48 510 266 931

Organizacja imprez

- IMPREZY MASOWE - Od wielu lat organizujemy imprezy masowe dla dzieci i dorosłych. Zorganizujemy dla Państwa imprezy integracyjne oraz tematyczne w plenerze jak i w atrakcyjnym lokalu min: spotkania familijne z atrakcjami dla dzieci i rodziców, imprezy mikołajkowe, festyny integracyjne, dzień dziecka i wiele innych. Ofertę dostosujemy indywidualnie w zależności od Państwa oczekiwań i posiadanego budżetu.

- WESELE DLA DZIECI - Spraw by niezapomniany dla Was dzień jakim jest ślub i wesele był równie niezapomnianym dla Waszych pociech. Zaopiekujemy się Państwa dziećmi na weselu organizując szereg zabaw i animacji tematycznych sprawiając, że najmłodsi goście będą bawić się równie dobrze jak ich rodzice.

- IMPREZY URODZINOWE - Chcesz zorganizować swojemu dziecku urodziny z pomysłem- zapraszamy do naszego przedszkola! Urodziny Happy Świat to przede wszystkim animacja z fabułą. Tworzymy świat Dzieci, realizując marzenia i rozwijając wyobraźnię. Zabawy przygotowane zgodnie z konkretną, wybraną tematyką. Ciekawe programy z dodatkowymi atrakcjami: malowanie twarzy, skręcane balony, zabawa z bańkami mydlanymi, integracyjne zabawy z Chustą Klanza oraz mnóstwo atrakcji. Jak impreza to impreza - balony, serpentyny, kolorowe czapeczki, gwizdki i wielki TORT ze świeczkami. Zorganizujemy przyjęcie urodzinowe, upamiętnimy je na zdjęciach i zapewnimy niezapomniane przeżycia.

Złote myśli

Dziecko najwięcej miłości potrzebuje wtedy, gdy najmniej na nią zasługuje.
Andrzej Majewski
Wychowanie, całkowicie wyzwolone z autorytetu, tradycji i dogmatu, kończy się nihilizmem.
Leszek Kołakowski
Gdyby dzieci rosły zgodnie z naszymi założeniami, mielibyśmy samych geniuszy.
Johann Wolfgang von Goethe